| Ürünler | Kurumsal | Ana Sayfa |

 
  İletişim
       
  Firma : Gelecek Yönetim Merkezi Eğt. Dan. Ve Teknoloji Hiz. İth. İhr. San. Tic. Ltd. Şti.
  Adres : Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:5 No:295-297 Şişli / İSTANBUL
  Tel : 0212 320 4030 , 0212 999 2339 , 0212 924 9005 , 0212 320 0255
  Faks : 0212 320 0255
  e-mail : bilgi@gbicmodul.com
       
         
  F/O Modül Hızları Modül Tipleri Uyumluluk Tablosu Kurumsal Bilgiler
 

 

 

 

 

           
  100Mbps Ethernet SFP Cisco Juniper İletişim Bilgileri
  1.25Gbps Ethernet Copper SFP HP Huawei Sitemap
  10Gbps Ethernet Bidi SFP Enterasys Alcatel Teknik Bilgiler
  40Gbps Ethernet CWDM SFP Repotec TG-Net Ürün Listesi
  100Gbps Ethernet SFP+ ZTE IBM  
  2G Fibre Channel XFP ZYXEL INTEL  
  4G Fibre Channel QSFP+ 3COM LINKSYS  
  8G Fibre Channel CSFP ALLIED TELESIS LUCENT  
  10G Fibre Channel X2 AVAYA PLANET  
  16G Fibre Channel XENPAK D-LINK MARCONI  
  32G Fibre Channel DAC Cable DELL MCAFEE  
  SDH STM1 155Mbps   BROCADE MOTOROLA  
  SDH STM4 622Mbps   ERICSSON NETGEAR  
  SDH STM16 2.5 Gbit/s Optik Çıkış EXTREME NEWBRIDGE  
  SDH STM64 10 Gbit/sn   FUJITSU NORTEL  
    LC Duplex HITACHI SMC  
    LC Simplex      
    MPO/MTP