| Ana Sayfa | Ürünler | İletişim |

 
  Teknik Bilgiler
   
  F/O Modüllerde DDM Özelliği
   
  DDM , Digital Diagnostic Monitoring fonksiyonu SFP , SFP+ , XFP gibi fiber optik modüllerin monitör edilmesini yani izlenmesini sağlar.
   
  İzlenen Fonksiyonlar
 
  • Optik Çıkış Gücü - Transmit Power
  • Optik Alış Gücü - Receive  Power
  • Modül Sıcaklığı - Module Temperature
   
   
  Bidi SFP Nedir?
   
  Bidi SFP - Bi-directional SFP - Tek fiber damar/core üzerinden farklı dalga boylarını kullanarak veri haberleşmesi yapabilen SFP tipidir. Örneğin singlemode kabloda 1310/1550nm ya da multimode kabloda 850/1300nm.