| Ana Sayfa | Kurumsal | İletişim |

 
  Ana Sayfa > Ürünler > CLR-Q2
   
 
 
CLR-Q2-xx
 
40G QSFP+ to QSFP+ AOC Kablolar
 
 
   
  Genel
   
  Yüksek performanslı, düşük güç tüketen QSFP+ / QSFP+ AOC Aktif Optik Kabloları, 40Gbps hızda uzun mesafe iletişim sağlar. InfiniBand QDR/DDR/SDR,12.5G/10G/8G/4G/2G fiber channel ,PCIe and SAS destekler.

QSFP MSA ve IEEE P802.3ba standartlarına uygundur.

Tek konnektör içinde dört adet data kanalını taşır. Her bir kanal 11.3Gbps hızda veri iletim kapasitesine sahiptir. Ulaşılan toplam hız ise QSFP+ standardında belirtildiği gibi, 42.5Gbps.

Bu ara bağlantı kabloları, SFP+ bağlantılara kıyasla zorlu ortam koşullarına daha uygundur. Sıcaklık ve nem gibi etkilerden daha az .
   
  Kullanım Alanları
  Infiniband QDR/DDR/SDR
Datacenter
40G Ethernet
4G/8G/10G Fibre Channel
   
   
  Ürün Özellikleri
 
  Hızı : 40Gbps, IEEE 802.3ba (4 x 10G)  
  Güç Kaynağı Gerilimi (Vcc) : 3.13 ~ 3.47 V (Tipik 3.3V)  
  Güç Tüketimi : 1.5W max  
  İletim mesafesi : 100m (OM3 fiber kablo ile)  
  Diferansiyal Giriş Empedansı (Zin) : 90 ~ 110ohm (Tipik 100ohm)  
  Diferansiyal Giriş Empedansı (Zout) : 90 ~ 110ohm (Tipik 100ohm)  
  Diferansiyal Giriş Voltaj Genliği (Δ Vin) : 300 ~ 1100 mVp-p  
  Diferansiyal Çıkış Voltaj Genliği (Δ Vout) : 500 ~ 800 mVp-p  
  Bit Hata Oranı (BR) : E-12  
  Giriş Lojik Seviyesi (High) Vih : 2.0 ~ Vcc V  
  Giriş Lojik Seviyesi (Low) Vil : 0 ~ 0.8 V  
  Çıkış Lojik Seviyesi (High) Voh : Vcc-0.5 ~ Vcc V  
  Çıkış Lojik Seviyesi (Low) Vol : 0 ~ 0.4 V  
  Çalışma Sıcaklığı : 0°C ~ 70 °C  
   
  Sipariş Bilgileri
   
 
CLR-Q2-C305 QSFP+ to QSFP+   AOC Cable Multimode OM3 5Mt for 40G 
CLR-Q2-C310 QSFP+ to QSFP+   AOC Cable Multimode OM3 10Mt for 40G 
CLR-Q2-C320 QSFP+ to QSFP+   AOC Cable Multimode OM3 20Mt for 40G