| Ana Sayfa | Kurumsal | İletişim |

 
  Ana Sayfa > Ürünler > CLR-Q8LC
   
 
 
CLR-Q8LC-xx
 
40Gbps QSFP+ to 4 LC/UPC Duplex F/O Kablo
 
 
   
  Genel
   
  40G QSFP - 4Adet LC/UPC DX Breakout F/O kablo 40G ethernet uygulamarında kullanılır.
Bir tarafı QSFP diğer ucu 4 adet LC Duplex'tir.
Multimode 50/125 OM3 ve OM4 seçenekler mevcuttur. 100Mt mesafeye kadar haberleşme sağlar.
   
   
   
  Sipariş Bilgileri
   
 
CLR-Q8LC-C305 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM3 Cable 5Mt for 40G Ethernet
CLR-Q8LC-C310 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM3 Cable 10Mt for 40G Ethernet
CLR-Q8LC-C315 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM3 Cable 15Mt for 40G Ethernet
CLR-Q8LC-C320 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM3 Cable 20Mt for 40G Ethernet
CLR-Q8LC-C330 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM3 Cable 30Mt for 40G Ethernet
CLR-Q8LC-C340 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM3 Cable 40Mt for 40G Ethernet
CLR-Q8LC-C350 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM3 Cable 50Mt for 40G Ethernet
CLR-Q8LC-C405 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM4 Cable 5Mt for 40G Ethernet
CLR-Q8LC-C410 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM4 Cable 10Mt for 40G Ethernet
CLR-Q8LC-C415 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM4 Cable 15Mt for 40G Ethernet
CLR-Q8LC-C420 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM4 Cable 20Mt for 40G Ethernet
CLR-Q8LC-C430 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM4 Cable 30Mt for 40G Ethernet
CLR-Q8LC-C440 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM4 Cable 40Mt for 40G Ethernet
CLR-Q8LC-C450 QSFP to 4 LC/UPC Duplex OM4 Cable 50Mt for 40G Ethernet