| Ana Sayfa | Kurumsal | İletişim |

 
  Ana Sayfa > Ürünler > CLR-100G-LR4
   
 
 
CLR-100G-LR4
 
100GBase-LR4 100GE QSFP28 F/O Single Mode Modül
4 Kanal Full-Duplex
 
 
 
CLR-QSFP28-LR4C
   
  Ürün Özellikleri
   
 
  Kanal sayısı : 4 kanal full-duplex transceiver modül  
  Kanal başına hız - Toplam hız : 25Gbps/kanal - 100Gbps
IEEE P802.3ba standardına uygun olarak, 4 adet 25Gb/s elektriksel giriş datasını, tek bir fiber kanalına WDM optik sinyal olarak, 100Gb/s hızında multiplex eder.
 
  Merkez dalgaboyları : 1295.56, 1300.05, 1304.58 ve 1309.14nm olarak 4 adet LAN WDM kanalı  
  Her bir kanal özellikleri : - 4 kanal PIN ROSA
- 4 x DFB-based LAN-WDM Cooling transmitter
- Hem RX hem de TX kanallarında dahili CDR devreleri
 
  Maksimum Güç Tüketimi : <3.5 W  
  Modül tipi : Hot Pluggable QSFP form factor  
  Optik arayüz konnektör tipi : Duplex LC  
  İletim Mesafesi : 10km G.652 SMF kablo ile  
  Güç kaynağı - besleme gerilimi : 3.3V  
  Çalışma Sıcaklığı : 0°C ~ 70 °C  
  Diğer : Built-in digital diagnostic functions  
  Uygulama Alanları : - IEEE 802.3ba 100GBASE-LR4  
   
  Modül Blok Diyagramı
   
  CLR-QSFP28-LR4C blok diagram