| Ana Sayfa | Kurumsal | İletişim |

 
  Ana Sayfa > Ürünler > CLR-100G-SR4
   
 
 
CLR-100G-SR4
 
100GBase-SR4 100GE QSFP28 F/O Multi Mode Modül
4 Kanal Full-Duplex
 
 
 
CLR-QSFP28-SR4CL
   
  Ürün Özellikleri
   
 
  Kanal sayısı : 4 kanal full-duplex transceiver modül  
  Kanal başına hız - Toplam hız : 28,05Gbps/kanal - 112.2Gbps  
  Alternatif hızlar : 40GE ve 56G FDR  
  Her bir kanal özellikleri : - 850nm VCSEL array
- PIN photo detector array
- Hem RX hem de TX kanallarında dahili CDR devreleri
- CDR bypass destekler
 
  Maksimum Güç Tüketimi : <2.5 W  
  Modül tipi : Hot Pluggable QSFP form factor  
  Elektriksel arayüz bağlantı tipi : 38 kontaklı edge-type konnektör  
  Optik arayüz konnektör tipi : Single 12-fiber MPO connector receptacle  
  İletim Mesafesi : 70m 50/125 µm OM3 MMF kablo ile
100m 50/125 µm OM4 MMF kablo ile
 
  Güç kaynağı - besleme gerilimi : 3.3V  
  Çalışma Sıcaklığı : 0°C ~ 70 °C  
  Diğer : Built-in digital diagnostic functions  
  Uygulama Alanları : - IEEE 802.3bm 100GBASE-SR4 ve 40GBASE-SR4
- Infiniband FDR/EDR
- 32G Fiber Channel
 
   
  Modül Blok Diyagramı
   
  CLR-QSFP28-SR4CL blok diagram