| Ana Sayfa | Kurumsal | İletişim |

 
  Ana Sayfa > Ürünler > CLR-SFP-G002
   
 
 
CLR-SFP-G002
 
1000Base-SX SFP Modül
1310nm, 2Km
 
     
     
  Katalog
 
   
  Ürün Özellikleri
   
 
  Hızı : 1Gbps - Kısa mesafeli Gigabit Ethernet iletişim  
  Konnektör Tipi : LC Duplex  
  Fiber Tipi : Multimode  
  Dalgaboyu : 1310nm  
  İletim Mesafesi : 2000m 50/125µm OM2 multimode fiber kablo ile  
  Ortalama Çıkış Gücü (min/maks) : -9/-3 dBm  
  Alış Hassasiyeti : -21 dBm  
  Alıcı Aşırı yük seviyesi : 0 dBm  
  Voltaj Aralığı : 3.13V ~ 3.47V  
  Çalışma Sıcaklığı : 0°C ~ 70 °C  
  Besleme Akımı Maksimum : 300 mA  
  Optik Çıkış Lazer Tipi : FP  
  Güvenlik Sertifikası : Class 1 Laser - EN 60825-1