| Ana Sayfa | Kurumsal | İletişim |

 
  Ana Sayfa > Ürünler > CLR-SFP-G005
   
 
 
CLR-SFP-G005
 
1000Base-EX SFP Modül, 40Km
 
     
     
  Katalog
 
   
  Ürün Özellikleri
   
 
  Hızı : 1Gbps - Çok uzun mesafeli Gigabit Ethernet iletişim  
  Konnektör Tipi : LC Duplex  
  Fiber Tipi : Singlemode  
  Dalgaboyu : 1310nm  
  İletim Mesafesi : 40km 9/125µm OS1 Singlemode fiber kablo ile  
  Ortalama Çıkış Gücü (min/maks) : 0 dBm ~ -5 dBm  
  Alış Hassasiyeti : -23 dBm  
  Merkez Dalgaboyu Aralığı (min/maks) : 1260~1360 nm TX  
  Voltaj Aralığı : 3.13V ~ 3.47V  
  Çalışma Sıcaklığı : 0°C ~ 70 °C  
  Alıcı Aşırı Yük Seviyesi : -3 dBm  
  Spectral Genişlik : (-20dB) 1nm  
  Önemli not : Kısa mesafede kullanılması durumunda, araya mutlaka optik zayıflatıcı koymak gerekir. Aksi taktirde modülün alış ünitesi, yüksek optik güce maruz kalacağından, yanacaktır.