| Ana Sayfa | Kurumsal | İletişim |

 
  Ana Sayfa > Ürünler > CLR-SFP-TG01H
   
 
 
CLR-SFP-TG01H
 
10GBASE-SR SFP+ Modül
HP Uyumlu
 
   
  Ürün Özellikleri
   
 
  Hızı : 10Gbps, IEEE 802.3ae  
  Konnektör Tipi : LC Duplex  
  Fiber Tipi : Multimode  
  Dalgaboyu : 850nm  
  Launch Power (ortalama) : -7.3dBm  
  Alış Gücü Aralığı : -1 ~ -9.9dBm  
  Optik Link Bütçesi - iletim mesafesi : 62.5μm (160/200 MHz*km) = 1.6 dB (tipik 26 metre)
62.5μm (200 MHz*km) = 1.6 dB ) (tipik 33 metre)
50μm (400 MHz*km) = 1.7 dB ) (tipik 66 metre)
50μm (500 MHz*km) = 1.8 dB (tipik 82 metre)
50μm (2000 MHz*km) = 2.6 dB (tipik 300 metre)
 
  Merkez Dalgaboyu Aralığı : 840 ~ 860nm  
  Çalışma Sıcaklığı : 0°C ~ 40 °C  
  Mean Time Between Failure (MTBF) : 4901960 HRs