| Ana Sayfa | Kurumsal | İletişim |

 
  Ana Sayfa > Ürünler > CLR-SFP-TG02H
   
 
 
CLR-SFP-TG02H
 
10GBASE-LR SFP+ Modül
HP Uyumlu
 
   
  Ürün Özellikleri
   
 
  Hızı : 10Gbps, IEEE 802.3ae  
  Konnektör Tipi : LC Duplex  
  Fiber Tipi : Singlemode  
  Dalgaboyu : 1310nm  
  İletim Mesafesi : 10km 9/125µm OS1 single-mode fiber kablo ile  
  Launch Power (ortalama) : -8.2dBm  
  Alış Gücü Aralığı : 0.5 ~ -14.4dBm  
  Optik Link Bütçesi : 7dB  
  Merkez Dalgaboyu Aralığı : 1260 ~ 1355nm  
  Çalışma Sıcaklığı : 0°C ~ 40 °C  
  Mean Time Between Failure (MTBF) : 3921568 HRs