| Ana Sayfa | Kurumsal | İletişim |

 
  Ana Sayfa > Ürünler > CLR-XFP-TG02H
   
 
 
CLR-XFP-TG02H
 
10GBase-LR XFP Modül
HP Uyumlu
 
   
  Ürün Özellikleri
   
 
  Hızı : 10Gbps, IEEE 802.3ae  
  Konnektör Tipi : LC Duplex  
  Fiber Tipi : Singlemode  
  Dalgaboyu : 1310nm  
  İletim Mesafesi : 9/125 single mode fiber kablo ile 10 km  
  Transmitter Dalgaboyu : 1260 ~ 1355 nm  
  Average launch power : -8.2 ~ 0.5 dBm  
  Average receive power : -14.4 ~ 0.5  dBm  
  Receiver saturation : 0.5 dBm  
  Alış Hassasiyeti : -14.4 dBm  
  Çalışma Voltajı : 3.3V  
  Montaj şekli : Hot plug